اپليكيشن خدماتي خدمت از ما

يافتن متخصصين خدمات مختلف در خدمت از ما

خدمت از ما: متخصص هر كاري (تاسيسات، نظافت، قاليشويي و ...) را در بازار آنلاين خدمات پيدا كنيد.

ppi1.jpg

گروه كسب و كار: بازار آنلاين «خدمت از ما» مكاني است كه در آن مي‌توانيد متخصصين خدمات مختلف را در آن پيدا كنيد. خدمات نظافت، تاسيسات، مبلمان، قاليشويي، ساختماني از مهم‌ترين خدماتي است كه در «خدمت از ما» ارائه مي‌شود.
در حال حاضر خدمت از ما، در 222 خدمت و 45 شهر ايران فعال است. درخواست شما در هر خدمت، براي بهترين متخصصين شهرتان ارسال مي‌شود و چند متخصص برايتان پيشنهاد قيمت ارسال مي‌كنند. نظرات مشتريان قبلي و پروفايل متخصص را مشاهده مي‌كنيد و بهترين متخصص را انتخاب مي‌كنيد.
در ادامه اين مطلب، به معرفي «خدمت از ما» و مزاياي استفاده از خدمات آن بر بستر وب سايت و اپليكيشن پرداخته‌ايم.
 
بازار آنلاين خدمات يعني چه؟
خيلي از ما با شنيدن واژه بازار، ياد بازارهاي قديمي و شلوغ مي‌افتيم. بازارهايي كه پر از هياهو و ازدحام مردماني است كه در حال داد و ستد هستند. اما بازار در دنياي مدرن، رنگ و بوي ديگري به خود گرفته است. در آينده‌اي نزديك، بازارهاي فيزيكي جاي خود را به بازارهاي آنلاين خواهند داد.
بازار آنلاين «خدمت از ما» مكاني امن براي يافتن متخصصين خدمات مختلف است. اما در آن، از شلوغي و بهم ريختگي بازار خبري نيست. همه چيز منظم و ايده آل، متناسب با زندگي امروزي ماست.
 
اول قيمت بگيريد، بعد متخصص را انتخاب كنيد!
قبل از شروع هر كاري، قيمت خدماتي را كه مي‌خواهيد دريافت كنيد را از متخصصينش بپرسيد. سفارش خود را در وب سايت (https://khedmatazma.com) يا اپليكيشن «خدمت از ما» به رايگان ثبت كنيد. پس از ثبت سفارش خدمت موردنيازتان، از حداقل 3 متخصص پيشنهاد قيمت دريافت مي‌كنيد. با متخصصين به گفتگو بپردازيد و در صورت نياز با او تماس بگيريد تا به خوبي اطلاعات موردنظر را رد و بدل كنيد. حتي مي‌توانيد قيمت‌هاي پيشنهادي را مقايسه كنيد و پروفايل متخصصين را بررسي كنيد. در پروفايل متخصص، حتما نظرات مشتريان قبلي آن‌ها را خواهيد ديد. نظرات مردم را بخوانيد تا انتخاب بهتري داشته باشيد.
 


ppi2.png

 
تاسيسات ساختماني را به متخصصش بسپاريد.
از لوله كشي ساختمان تا تعمير و نصب شيرآلات ساختماني، همگي از ضروريات هر خانه‌اي هستند. لوله كشي فاضلاب، لوله كشي گاز آنقدر حياتي هستند كه بدون آن هيچ ساختماني موجوديت نخواهد داشت. شرايط زندگي بدون تاسيسات آنقدر سخت است كه پيشنهاد مي‌كنم حتي آن را يك لحظه هم تصور نكنيد. حتي اگر تاسيسات ساختمان را به دست ماهرترين افراد انجام دهيد، باز هم ممكن است ديرو يا زود شما را با مشكلاتي مواجه كند. مشكلاتي مانند ايجاد نم و نشتي، براي هر ساختمان قديمي رخ خواهد داد. در آن صورت متخصصين تشخيص تركيدگي لوله مشكلات نشتي شما را رفع خواهند كرد.
همان طور كه اشاره شد، «خدمت از ما» 222 خدمت فعال در دسته بندي‌هاي متفاوت دارد. از جمله مهم‌ترين و وسيع‌ترين آن‌ها، خدمات تاسيسات ساختماني است. تمام خدمات تاسيسات مانند تشخيص تركيدگي لوله، تعمير و نصب شيرآلات، لوله كشي گاز، نصب پمپ آب و منبع، لوله كشي پكيج و شوفاژ، نصب توالت فرنگي توسط متخصصين بازار تاسيسات ارائه مي‌شود.
 
مجله «خدمت از ما»؛ محلي براي حل چالش‌هاي روزمره
اگر پكيج روشن نمي‌شود، علت آن چيست؟ دغدغه شستن انواع كاپشن را داريد؟ مي‌خواهيد ايستگاه‌هاي مترو تهران را مانند كف دستتان بلد باشيد؟ گياه كاكتوس در چه شرايطي بهتر رشد مي‌كند؟ همگي سوال‌ها را در مجله «خدمت از ما» پاسخ داده‌ايم. براي مشاهده برترين پست‌ها مي‌توانيد به:
 https://khedmatazma.com/mag/posts
سري بزنيد و از خواندن مطالب متنوع آن لذت ببريد.
مجله «خدمت از ما»، صفحه‌اي براي يافتن پاسخ‌هاي روزانه شما، در موضوعات گوناگون است. در اين بخش از سايت خدمت از ما، كه روزانه محتواهاي خواندني در آن منتشر مي‌شود، دست خالي بيرون نخواهيد رفت.

ppi3.jpg

 

 
آيا استفاده از خدمات هزينه‌اي دارد؟
ثبت تمامي سفارش‌هاي شما در خدمت از ما رايگان است. كارواش، خدمات نظافت (نظافت منزل، نظافت ساختمان)، خدمات تاسيسات، خدمات ساختماني، لوله بازكني، خدمات پرستاري، خدمات مبلمان (تعميرات مبل، دوخت كاور مبل)، تعميرات لوازم خانگي، خشكشويي آنلاين، خدمات زيبايي، خدمات خودرو، دكوراسيون از دسته‌هاي مهمي هستند كه همگي نيازهاي روزانه شما را جواب خواهند داد. اگر به وب سايت يا اپليكيشن «خدمت از ما» مراجعه كنيد، تمامي 222 خدمت فعال را مشاهده خواهيد كرد.
 
كسب درآمد و پيوستن متخصصين
رونق يك بازار به عرضه كنندگان آن است. اگر در حرفه‌‌هاي ذكر شده تخصص داريد و دوست داريد مشتريان متعدد در زمينه فعاليت خود پيدا كنيد، به متخصصين «خدمت از ما» بپيونديد.
شماره تماس خدمت از ما: 62829000-021
 
پشتيباني «خدمت از ما»، از ابتدا تا پايان كار همراه شماست.
در بازار آنلاين «خدمت از ما» علاوه بر امكان بررسي پروفايل متخصصين، مقايسه قيمت‌ها و خواندن نظرات مشتريان قبلي، اگر در هر مرحله از سفارش و انجام كار با مشكلي روبه‌رو شديد، تيم پشتيباني «خدمت از ما» شما را ياري خواهد كرد. ما همواره پس از پايان سفارش، نظر شما را در مورد عملكرد متخصص مي‌پرسيم. شما مي‌توانيد به هر متخصص، امتياز دهيد و نظر خود را ثبت كنيد. نظرات شما براي ما باارزش است.
 ايميل­­ خدمت از ما:

info@khedmatazma.com

 

به نقل از مقاله يافتن متخصصين خدمات مختلف در خدمت از ما در سايت : بهارنيوز

منبع:

https://catcourses.ucmerced.edu/eportfolios/11576/Find_specialists


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۳۵:۵۸ توسط:مصطفي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :