اپليكيشن خدماتي خدمت از ما

آيا تجارت شما بايد يك متخصص SEO استخدام كند؟

مي توانيد سعي كنيد متخصص سئو آن را به تنهايي انجام دهيد ، اما ارزش آن را دارد كه از طريق سئو بهتر درآمد خود را بهبود ببخشيد.
متخصصان سئو با بهبود رتبه بندي موتور جستجو به شما كمك مي كنند تا بازديد شما از وب سايت بيشتر شود.
خريداران احتمالي به احتمال زياد روي پيوندهايي كه در صفحه اول نتايج موتور جستجو قرار دارند كليك مي كنند.
كارشناسان سئو هزينه بالايي دارند اما در صورت موثر بودن استراتژي هاي آنها بازده بالايي را ارائه مي دهند.
آيا تجارت شما بايد يك متخصص SEO استخدام كند؟ اين يك سوال داغ در ميان جامعه كسب و كار دات كام است. پاسخ يافتيم

افراد به احتمال زياد بيش از ساير نتايج اول ، دوم يا سوم در جستجوي Google كليك مي كنند و اگر در صفحه اول نباشيد ، گم مي شويد. طبق يك مطالعه توسط Ignite Visibility ، اولين نتيجه جستجو تقريباً 45٪ از كل كليك ها را بدست مي آورد. سه نتيجه اول در مجموع 60٪ كليك و نتايج در صفحه اول 89٪ كليك دارند. چگونه شخص در آن صفحه اول قرار مي گيرد؟ از طريق روشهاي خوب بهينه سازي موتور جستجو (SEO).

ابتداي سئو خوب را مي توان نسبتاً آسان درك كرد ، اما براي استاد شدن به تجربه و تخصص زيادي نياز است. منابع بسياري براي پشتيباني از تلاشهاي شما در زمينه جستجوگرها وجود دارد ، اگرچه شامل دوره ها و ابزارها ، بسياري از آنها رايگان هستند. همچنين مي توانيد يك متخصص خارجي استخدام كنيد.

اين سوالي است كه كساني مانند اندرو نويمان را از جامعه business.com آزار داده است. به نظر مي رسد يك متخصص سئو براي كارهاي در حال انجام كسب و كار شما به عنوان مثال يك حسابدار يا يك وكيل كاملاً ضروري به نظر نرسد و عواقب اشتباهات سئو به اندازه اشتباهات مالياتي يا حقوقي جدي نباشد. از اين گذشته ، هيچ كس به دليل اقدامات بد سئو به زندان نمي افتد. هنوز هم بسياري از مشاغل به دليل آنها درآمد خود را از دست مي دهند. اگر نيازهاي شما به سئو فراتر از آن چيزي است كه مي توانيد به خودتان بياموزيد يا با ابزار SEO در سطح مبتدي مديريت كنيد ، ممكن است بخواهيد از راهنمايي خارج استفاده كنيد.

آيا واقعاً مي توانيد اين كار را خودتان انجام دهيد؟
بودجه بندي اغلب نياز به تصميمات سخت دارد. بسياري از اين تصميمات با پرسيدن اين سوال آغاز مي شود كه "آيا واقعاً ما به اين نياز داريم؟" SEO ممكن است يكي از اولين مكانهايي باشد كه تصور مي كنيد براي كاهش زاويه كارها لازم است. با توجه به زمان كافي ، بسته به ريزه كاري هاي بازاريابي ، يك صاحب مشاغل مي تواند بياموزد كه SEO خود را در سطح عملكردي اگر نه متخصص انجام دهد.

مسلماً زماني را كه اختصاص مي دهيد بايد از جايي بگذرد. يادگيري روشهاي خوب سئو به موقع هزينه خواهيد داشت ، حتي اگر مورد اصلي در بودجه بازاريابي شما نباشد. اين زمينه دائماً در حال تغيير است ، زيرا Google مرتباً تغييرات الگوريتمي جديدي را منتشر مي كند كه مي تواند بر روي بهترين روش هاي پذيرفته شده تأثير بگذارد ، بنابراين ممكن است موارد بسيار بيشتري از آنچه تصور مي كرديد باشد. موتورهاي جستجو با ظرافت بيشتر ، فريب دادن يا بازي كردن آنها نيز دشوارتر شده است. اين بدان معناست كه سئو خوب به بيش از استفاده هوشمندانه از كلمات كليدي نياز دارد.

بعلاوه ، اگر قبلاً SEO را در بودجه خود محروم كرده ايد ، ممكن است آن را به عنوان يك پروژه آموزش شخصي نيز از اولويت بالاتري برخوردار نكنيد. بنابراين ، تصميم گيري براي مديريت SEO به راحتي مي تواند باعث عدم كنترل آن شود.

بعضي از مشاغل لزوماً نگران SEO نيستند. با اين حال ، اگر شما به طور انحصاري يك تجارت آنلاين هستيد يا بيشترين فروش خود را انجام مي دهيد و به صورت آنلاين هدايت مي شويد ، بايد بر روي سئو جستجو كنيد. يا ، اگر در يك منطقه پرجمعيت در يك منطقه پرجمعيت هستيد ، بايد بهترين روشهاي جستجوگرها را در نظر بگيريد تا به مردم در يافتن شما كمك كند. رتبه بندي بهتر در نتايج جستجو اساساً تبليغات رايگان است.

 

يادداشت سردبير: به دنبال اطلاعاتي در مورد خدمات بازاريابي آنلاين هستيد؟ از پرسشنامه زير استفاده كنيد ، و شركاي فروشنده ما با اطلاعات مورد نياز با شما تماس مي گيرند:

متخصص سئو چيست؟
با يك متخصص SEO ، شما فردي را استخدام مي كنيد كه مي داند چگونه وب سايت شما را در نتايج موتور جستجو رتبه بندي كند. يك متخصص SEO در مورد بهترين روش هايي كه به موتورهاي جستجو اجازه مي دهد صفحات وب شما را با استفاده از استراتژي هايي مانند موضوعات كلمات كليدي رتبه بندي كنند ، به روز است. طبق WebFX ، هزينه اكثر پروژه هاي جستجوگرها از 750 تا 2000 دلار در ماه از سال 2020 است.

هنگام استخدام يك متخصص سئو (يا "متخصص") چه بايد بدانيد
به دليل ادعاهاي مشكوكي كه برخي مطرح مي كنند ، ممكن است از استخدام يك متخصص SEO احتياط كنيد. اگر يك متخصص ادعاي سئو "تضمين" كند كه وب سايت كسب و كار شما در صفحه اول نتايج Google قرار دارد ، درست است كه مواظب باشيد. بسياري از متخصصان غيراخلاقي سئو از تكنيك هاي Spammy براي تقويت رتبه بندي صفحات كه سياست هاي موتور جستجو را نقض مي كنند استفاده مي كنند ، كه مي تواند منجر به ممنوعيت دائمي شود ، به اين معني كه موتور جستجو ديگر وب سايت را فهرست نمي كند. حتي در صورت عدم شناسايي ، اين روشهاي كلاه سياه معمولاً فقط در كوتاه مدت موثر هستند. نه تنها ادعاهاي آنها براي درست بودن خيلي خوب است ، بلكه چنين اقدامات غيراخلاقي مي تواند برعكس نتيجه مورد نظر باشد - بنابراين وسوسه نشويد.

از طرف ديگر ، شما مي خواهيد براي ايجاد مشاغل بيشتر ، ديد آنلاين خود را افزايش دهيد و تشخيص دهيد كه يك استراتژي سئو به خوبي اجرا شده ، پتانسيل تحقق آن را دارد. بنابراين ، چگونه وعده هاي غيرممكن را از نتايج موردنظر جدا مي كنيد؟ به شما كمك مي كند بدانيد دقيقاً چه چيزي اميدواريد كه با تقويت روشهاي SEO كسب و كار خود به دست بياوريد و بفهميد كه يك متخصص سئو دقيقاً چه كاري انجام مي دهد. اين به شما امكان مي دهد تحقيقات آگاهانه انجام دهيد.

يك متخصص معتبر سئو در مورد خدماتي كه در واقع ارائه مي دهند شفاف خواهد بود و بر آنها تمركز مي كند ، به جاي اينكه ادعا كند رتبه بندي يا درآمد شما را به ميزان X افزايش مي دهد به شرطي كه به آنها X دلار پرداخت كنيد. به دنبال يك متخصص SEO باشيد كه اين خدمات را ارائه دهد:

مرور محتوا و ساختار وب سايت شما (تلاقي بين مميزي حضور وب و آزمايش تشخيصي)
تحقيق درباره كلمات كليدي كه به مشتريان كمك مي كند تجارت شما را پيدا كنند
پشتيباني از مديريت شهرت در سايت هاي خارجي ، از جمله فهرست ها و تابلوهاي بازبيني
مشاوره در مورد توسعه فني و استراتژي محتوا
تجزيه و تحليل و نظارت بر ترافيك ، مخصوص صنعت و منطقه شما
اگر همه كارهايي كه با متخصص سئو انتخاب شده مطابق برنامه ريزي پيش مي روند ، بايد نتيجه اين موارد باشد:

حضور وب قوي تر و گسترده تر
رتبه بندي پيشرفته موتور جستجو (اما باز هم ، هيچ متخصص معتبري در زمينه جستجوگر SEO دقيقاً ميزان تقويت آنها را براي شما تعيين نمي كند)
افزايش بازديد از مصرف كنندگان هدفمند
توانايي مديريت اعتبار آنلاين شما
افزايش فروش و درآمد
اگر تشخيص داده ايد كه تجارت شما از بهبود سئو بهره مند مي شود ، استخدام يك متخصص را در نظر بگيريد. نتيجه نهايي شما متشكرم

https://v.gd/JU9stz

https://v.gd/JU9stz

https://redirect.is/ja0hvwj

http://shortenerlink.com/xYHmR

https://u.to/TZCuGQ

https://bit.ly/2FEYWRc


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۸:۰۶ توسط:مصطفي موضوع:

يافتن متخصصين خدمات مختلف در خدمت از ما

خدمت از ما: متخصص هر كاري (تاسيسات، نظافت، قاليشويي و ...) را در بازار آنلاين خدمات پيدا كنيد.

ppi1.jpg

گروه كسب و كار: بازار آنلاين «خدمت از ما» مكاني است كه در آن مي‌توانيد متخصصين خدمات مختلف را در آن پيدا كنيد. خدمات نظافت، تاسيسات، مبلمان، قاليشويي، ساختماني از مهم‌ترين خدماتي است كه در «خدمت از ما» ارائه مي‌شود.
در حال حاضر خدمت از ما، در 222 خدمت و 45 شهر ايران فعال است. درخواست شما در هر خدمت، براي بهترين متخصصين شهرتان ارسال مي‌شود و چند متخصص برايتان پيشنهاد قيمت ارسال مي‌كنند. نظرات مشتريان قبلي و پروفايل متخصص را مشاهده مي‌كنيد و بهترين متخصص را انتخاب مي‌كنيد.
در ادامه اين مطلب، به معرفي «خدمت از ما» و مزاياي استفاده از خدمات آن بر بستر وب سايت و اپليكيشن پرداخته‌ايم.
 
بازار آنلاين خدمات يعني چه؟
خيلي از ما با شنيدن واژه بازار، ياد بازارهاي قديمي و شلوغ مي‌افتيم. بازارهايي كه پر از هياهو و ازدحام مردماني است كه در حال داد و ستد هستند. اما بازار در دنياي مدرن، رنگ و بوي ديگري به خود گرفته است. در آينده‌اي نزديك، بازارهاي فيزيكي جاي خود را به بازارهاي آنلاين خواهند داد.
بازار آنلاين «خدمت از ما» مكاني امن براي يافتن متخصصين خدمات مختلف است. اما در آن، از شلوغي و بهم ريختگي بازار خبري نيست. همه چيز منظم و ايده آل، متناسب با زندگي امروزي ماست.
 
اول قيمت بگيريد، بعد متخصص را انتخاب كنيد!
قبل از شروع هر كاري، قيمت خدماتي را كه مي‌خواهيد دريافت كنيد را از متخصصينش بپرسيد. سفارش خود را در وب سايت (https://khedmatazma.com) يا اپليكيشن «خدمت از ما» به رايگان ثبت كنيد. پس از ثبت سفارش خدمت موردنيازتان، از حداقل 3 متخصص پيشنهاد قيمت دريافت مي‌كنيد. با متخصصين به گفتگو بپردازيد و در صورت نياز با او تماس بگيريد تا به خوبي اطلاعات موردنظر را رد و بدل كنيد. حتي مي‌توانيد قيمت‌هاي پيشنهادي را مقايسه كنيد و پروفايل متخصصين را بررسي كنيد. در پروفايل متخصص، حتما نظرات مشتريان قبلي آن‌ها را خواهيد ديد. نظرات مردم را بخوانيد تا انتخاب بهتري داشته باشيد.
 


ppi2.png

 
تاسيسات ساختماني را به متخصصش بسپاريد.
از لوله كشي ساختمان تا تعمير و نصب شيرآلات ساختماني، همگي از ضروريات هر خانه‌اي هستند. لوله كشي فاضلاب، لوله كشي گاز آنقدر حياتي هستند كه بدون آن هيچ ساختماني موجوديت نخواهد داشت. شرايط زندگي بدون تاسيسات آنقدر سخت است كه پيشنهاد مي‌كنم حتي آن را يك لحظه هم تصور نكنيد. حتي اگر تاسيسات ساختمان را به دست ماهرترين افراد انجام دهيد، باز هم ممكن است ديرو يا زود شما را با مشكلاتي مواجه كند. مشكلاتي مانند ايجاد نم و نشتي، براي هر ساختمان قديمي رخ خواهد داد. در آن صورت متخصصين تشخيص تركيدگي لوله مشكلات نشتي شما را رفع خواهند كرد.
همان طور كه اشاره شد، «خدمت از ما» 222 خدمت فعال در دسته بندي‌هاي متفاوت دارد. از جمله مهم‌ترين و وسيع‌ترين آن‌ها، خدمات تاسيسات ساختماني است. تمام خدمات تاسيسات مانند تشخيص تركيدگي لوله، تعمير و نصب شيرآلات، لوله كشي گاز، نصب پمپ آب و منبع، لوله كشي پكيج و شوفاژ، نصب توالت فرنگي توسط متخصصين بازار تاسيسات ارائه مي‌شود.
 
مجله «خدمت از ما»؛ محلي براي حل چالش‌هاي روزمره
اگر پكيج روشن نمي‌شود، علت آن چيست؟ دغدغه شستن انواع كاپشن را داريد؟ مي‌خواهيد ايستگاه‌هاي مترو تهران را مانند كف دستتان بلد باشيد؟ گياه كاكتوس در چه شرايطي بهتر رشد مي‌كند؟ همگي سوال‌ها را در مجله «خدمت از ما» پاسخ داده‌ايم. براي مشاهده برترين پست‌ها مي‌توانيد به:
 https://khedmatazma.com/mag/posts
سري بزنيد و از خواندن مطالب متنوع آن لذت ببريد.
مجله «خدمت از ما»، صفحه‌اي براي يافتن پاسخ‌هاي روزانه شما، در موضوعات گوناگون است. در اين بخش از سايت خدمت از ما، كه روزانه محتواهاي خواندني در آن منتشر مي‌شود، دست خالي بيرون نخواهيد رفت.

ppi3.jpg

 

 
آيا استفاده از خدمات هزينه‌اي دارد؟
ثبت تمامي سفارش‌هاي شما در خدمت از ما رايگان است. كارواش، خدمات نظافت (نظافت منزل، نظافت ساختمان)، خدمات تاسيسات، خدمات ساختماني، لوله بازكني، خدمات پرستاري، خدمات مبلمان (تعميرات مبل، دوخت كاور مبل)، تعميرات لوازم خانگي، خشكشويي آنلاين، خدمات زيبايي، خدمات خودرو، دكوراسيون از دسته‌هاي مهمي هستند كه همگي نيازهاي روزانه شما را جواب خواهند داد. اگر به وب سايت يا اپليكيشن «خدمت از ما» مراجعه كنيد، تمامي 222 خدمت فعال را مشاهده خواهيد كرد.
 
كسب درآمد و پيوستن متخصصين
رونق يك بازار به عرضه كنندگان آن است. اگر در حرفه‌‌هاي ذكر شده تخصص داريد و دوست داريد مشتريان متعدد در زمينه فعاليت خود پيدا كنيد، به متخصصين «خدمت از ما» بپيونديد.
شماره تماس خدمت از ما: 62829000-021
 
پشتيباني «خدمت از ما»، از ابتدا تا پايان كار همراه شماست.
در بازار آنلاين «خدمت از ما» علاوه بر امكان بررسي پروفايل متخصصين، مقايسه قيمت‌ها و خواندن نظرات مشتريان قبلي، اگر در هر مرحله از سفارش و انجام كار با مشكلي روبه‌رو شديد، تيم پشتيباني «خدمت از ما» شما را ياري خواهد كرد. ما همواره پس از پايان سفارش، نظر شما را در مورد عملكرد متخصص مي‌پرسيم. شما مي‌توانيد به هر متخصص، امتياز دهيد و نظر خود را ثبت كنيد. نظرات شما براي ما باارزش است.
 ايميل­­ خدمت از ما:

info@khedmatazma.com

 

به نقل از مقاله يافتن متخصصين خدمات مختلف در خدمت از ما در سايت : بهارنيوز

منبع:https://catcourses.ucmerced.edu/eportfolios/11576/Find_specialists

https://v.gd/v9UpL3

https://is.gd/6P6Ab7

https://esee.ly/UCsL3k

http://lnki.nl/x3A84

https://u.to/Fzp8GQ

https://bit.ly/3bfIMck


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۳۵:۵۸ توسط:مصطفي موضوع:

بزرگسالان ايالات متحده از هزينه بريس ها ناراحت نيستند

نيويورك (رويترز) - دانيل فاست ، 33 ساله ، شش هفته است كه براي برطرف كردن دندان هاي كج خود از بريس خود استفاده مي كند و از روند كار بسيار خوشحال است ، اما نه قيمت آن. در حالي كه 5000 دلار براي ترجيح دهنده هاي روشن Invisalign در فلوريدا جنوبي ، جايي كه او يك نويسنده مستقل است ، 1000 دلار كمتر از آن است كه يك دوست در نيويورك مي پردازد ، اما خودش را لگد مي زند ، زيرا او از دست رفته در يك Groupon كه حتي بيشتر او را نجات مي داد ، قرار دارد.

داوطلب بيمار Theda Funk ، بريس هاي شفاف دندان را نشان مي دهد ، وعده مي دهد شرم آور بسياري را كه با مدل هاي قبلي فله اي تجربه شده اند ، از بين ببرد ، در بيمارستان Charite در برلين در 22 اوت سال 2001. عكاس رويترز
والدين اغلب با قيمت پرانتز براي فرزندان خود مخلوط مي شوند اما آن را به عنوان هزينه شناخته شده براي پرورش فرزندان مي دانند. با اين حال ، وقتي افراد به دندان خود مراجعه مي كنند ، بزرگسالان نسبت به پول درگير شده بسيار محتاط تر عمل مي كنند. استفاده از بريس براي رفع مشكلات دندانپزشكي مانند دندان كج يا مشكلات گزش مي تواند بسته به گزينه هاي درماني و مكاني كه در آن زندگي مي كنيد بين 3000 تا 7000 دلار باشد.

طبق گفته انجمن ارتودنتيست هاي آمريكايي ، تعداد بزرگسالان آمريكايي بالاي 18 سال كه به نوعي چهره "بريس" ورزش مي كنند ، تقريباً 1.2 ميليون نفر است ، يا 20٪ از 5.9 ميليون بيمار ارتودنسي در سراسر كشور. اين افزايش از 875000 بيمار بزرگسال در سال 1989 است.

"بزرگسالان بسيار مراقب هستند. آنها سرمايه گذاري مي كنند و مي خواهند اطمينان حاصل كنند كه ارزش پول خود را بدست مي آورند. "دكتر موريس پوول ، رئيس AAO و ارتودنسي متخصص در لوگان ، يوتا مي گويد.

فروشگاه در اطراف
بيشتر متخصصين ارتودنتيست بر اساس طول مدت و پيچيدگي پرونده هزينه اي تخت را پرداخت مي كنند. پوول مي گويد ، نگهدارنده ها و برخي مراقبت هاي پيگيري معمولاً شامل مي شوند.

از آنجا كه هزينه ها بسيار متفاوت است ، هزينه خريد آن را مي پردازد. دكتر ديويد بونبراك ، كه در دو عمل ارتودنسي در نزديكي هاوارد كانتي ، مريلند شركت مي كند ، مي گويد: "اكثر آنها يك مشاوره بدون هزينه خواهند داشت." اگر شما يك پزشك گران قيمت را بيش از سايرين با برنامه هاي ارزان تر دوست داريد ، پيشنهاد مي كند قيمت خود را مطابقت دهيد.

كاترينا موريسون ، يك مادر 38 ساله از سه نفري از آتلانتا كه به عنوان سرور پرواز در هواپيمايي Delta Airlines كار مي كند ، براي مشاوره به سه متخصص ارتودنسي مختلف رفت و در پايان با يك قيمت متوسط ​​رو به رو شد.

گزينه گران تر نياز به پرداخت مبلغ 1000 دلار داشت. گزينه ارزان تر يك زنجيره تخفيف بود كه ماهانه 99 دلار شارژ مي شد ، اما با هر مراجعه پزشك اختصاصي ارائه نمي داد.

موريسون مي گويد: "من واقعاً آن خدمات شخصي را مي خواستم."

سؤال كنيد هزينه ارتودنسي يك دندان كج
يكي از راههايي كه موريسون موجب صرفه جويي در هزينه شد ، با انجام تمام معافيت ها - مهمترين آن تخفيف خانوادگي از زمان استفاده او از همان ارتودنتيست به عنوان فرزندانش بود. او همچنين قادر به پرداخت مقداري از 4500 دلار كل هزينه پرداخت و تهيه برنامه پرداخت بيش از 20 ماه براي بقيه بود.

بيمه متفاوت است
بيمه دندانپزشكي موريسون 50 درصد از هزينه هاي وي را پوشش مي داد ، اما بيمه فاوست هيچ يك از Invisalign او را پوشش نمي دهد زيرا به دليل زيبايي شناخته شده است. اگر او به دنبال بريس هاي سنتي مي رفت ، 2000 دلار هزينه مي كرد ، اما اين مي توانست يك مزاياي عمر باشد. او مي گويد تقريباً نيمي از نيمي از بيماران كه بول مشاهده مي كند ، به هيچ وجه پوشش دندانپزشكي ندارند.

راشل تئودورو ، يك مادر و وبلاگ نويس 36 ساله از سياتل ، واشنگتن ، با پرداخت 6،500 دلار شارژ به صورت پيش فرض و پول نقد ، توانست تخفيف هايي را به دست آورد ، كه وي توانست اين كار را انجام دهد زيرا خانواده اش پول خود را در پس انداز بهداشتي گنجانده بودند. حساب.

تئودورو مي گويد: "اين امر منطقي است كه آن را تأمين كنيد ، زيرا اين ماليات ماليات نمي شود - و اين يك اقدام مالي هوشمندانه است."

لباس خود را بپوشيد
بيشترين صرفه جويي در هزينه براي پرانتز: نگهدارنده خود را بپوشيد. بهترين راه براي جلوگيري از هزينه هاي آينده ، چسباندن به برنامه نگهداري است.

موريسون مي گويد: "من هرگز نمي خواهم دندان هايم دوباره برود." او در اوايل ماه ژوئيه بندهاي خود را خاموش كرد و اكنون با پوشيدن پايه نگهدارنده هاي بالا و پايين روبروست - تعويض هاي آن 250 دلار پاپ است. او مي گويد: "من هميشه در حال حركت هستم ، به خودم گفته ام كه بايد اين موارد را نگه دارم."

https://v.gd/zs9lqu

https://is.gd/RrfOFQ

https://esee.ly/lwk5sy

http://lnki.nl/B1Kl0

https://u.to/2oduGQ

https://bit.ly/3j4l3OQ


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۷:۱۸ توسط:مصطفي موضوع: