اپليكيشن خدماتي خدمت از ما

خدمات نظافت منزل شمال تهران

خدمات نظافت منزل شمال تهران

ارائه بهترين خدمات نظافت منزل شمال تهران

  02162829000 

خدمات نظافت منزل شمال تهران از خدمات پرطرفدار ما در نظافت است.خانه اي كه نامرتب و كثيف باشد، حس سردرگمي را منتقل مي كند و اين سردرگمي باعث مي شود در خانه احساس آرامش نداشته باشيد.

 

در “خدمت از ما” خدمات نظافت منزل شمال تهران در جهت آسايش بيش تر كساني كه در شمال تهران زندگي مي كنند ارائه مي شود. تا علاوه بر آسايش بيش تر ، نيروي نظافتچي سريع تر به محل شما برسد و زودتر به كار نظافت منزل مشغول شود.

 

 

 

شايد برايتان جالب باشد مطالبي كه اين روزها در مورد نظافت منزل شمال تهران در فضاي وب دنبال مي شود بيشتر درباره موارد زير است:

 

خدمات نظافت منزل شرق تهران

شركت خدمات نظافت شمال تهران

نظافت منزل غرب تهران

نظافت منزل جنوب تهران

نظافت منزل شرق تهران

شركت نظافت در شمال تهران

خدمات نظافت منزل تهران

نظافت راه پله و پاركينگ

 

 

قبل از ثبت سفارش نظافت منزل شمال تهران  “خدمت از ما” به اين 3 مورد توجه كنيد :

 

check1 ليست قيمت نظافت منزل شمال تهران

 

check1 مناطق تحت پوشش خدمات نظافت منزل

 

check1 ويژگي نيروهاي خدمات نظافت منزل شمال تهران

 

 

 

در ادامه با ما همراه باشيد تا به تمامي موارد فوق پاسخ دهيم.

 

 

 

خدمات نظافت منزل شمال تهران

قيمت نظافت منزل شمال تهران

قيمت نظافت منزل شمال تهران تنها بر اساس جنسيت نظافتچي ( نظافتچي خانم يا نظافتچي آقا ) و تعداد ساعت كاري براي نظافت منزل تعيين مي شود. براي ديدن ليست قيمت ها به قيمت نظافت منزل مراجعه كنيد. “خدمت از ما” در مقايسه با ديگر شركت خدمات نظافت شمال تهران قيمت هاي مناسب تر و ثابتي را ارئه مي دهد.

 

 

 

راه هاي درخواست نظافت منزل شمال تهران

درخواست تلفني : در صورتي كه مي خواهيد از طريق شماره تلفن نيروي نظافتچي را رزرو كنيد با شماره ☎️02162829000☎️ تماس بگيريد.

 

درخواست اينترنتي : روش آسان تر ديگري براي درخواست خدمات نظافت منزل وجود دارد. از طريق فرم درخواست خدمات نظافت منزل اقدام كنيد.

 

درخواست از طريق اپليكيشن : با نصب اپليكيشن “خدمت از ما” هميشه به بهترين متخصصان دسترسي داريد و سفارش اول خود را با تخفيف ويژه دريافت مي كنيد.

 

براي دريافت اپليكيشن “خدمت از ما” از بازار بر روي لينك كليك كنيد: نصب اپليكيشن

براي دريافت اپليكيشن “خدمت از ما” از گوگل پلي بر روي لينك كليك كنيد: نصب اپليكيشن

خدمات نظافت منزل شمال تهران

“خدمت از ما” با ارائه انواع خدمات نظافت منزل از جمله خدمات نظافت منزل شمال تهران، كارهاي نظافتي منزل شما در هر كجاي تهران از جمله شمال تهران را به بهترين نحو انجام مي دهيم. سبك زندگي جديد به گونه اي شده است كه خانم ها ديگر فرصت رسيدگي به تميز كردن آشپزخانه نظافت منزل را ندارند و در اين راستا نياز به كمك دارند. ما با خدمات مختلف در تهران از جمله نظافت منزل غرب تهران و نظافت منزل شمال تهران با شما همراه هستيم.

 

 

 

نظافت راه پله و آسانسور در خدمات نظافت منزل شمال تهران :

راه پله و آسانسور از پر رفت آمد ترين قسمت هاي ساختمان است، به همين دليل در نظافت و تميزي آن بايد دقت زيادي بشود. اگر شما در تهران هستيد و درخواست نظافت راه پله در شمال تهران را داريد، بعد از تماس با ما، نزديكترين نيروي نظافتچي در شمال تهران به منزل شما اعزام مي شود. نظافت راه پله شامل تميز كردن كف و بدنه و همچنين تميز كردن نرده ها مي شود. بايد توجه كرد كه از مواد شوينده ي مناسب استفاده كرد. نظافت مشاعات ساختمان را با يك تماس به ما بسپاريد.

 

 

 

نظافت حياط و پاركينگ در خدمات نظافت منزل شمال تهران :

اگر شما هم در يك ساختمان چند واحدي زندگي مي كنيد، بايد بدانيد حياط و پاركينگ جز مشاعات محسوب مي شود و زمان نظافت بايد همه ساكنين باهم همكاري داشته باشند. ميتوانيد با يك تماس درخواست نظافتچي شمال تهران را داشته باشيد تا نيروي نظافتچي خانم يا اقا به ساختمان شما اعزام شود.

 

نظافت سراميك و لمينت در خدمات نظافت منزل شمال تهران :

اين روزها استفاده از سراميك و لمينت در خانه ها رواج بسيار زيادي پيدا كرده ، در نتيجه نظافت آن هم دقت و توجه بسيار زيادي را مي طلبد. بايد دقت كرد كه جاي لك بر روي آنها باقي نماند. براي تميز كردن سراميك بايد توجه كرد كه مي توان از اسكاج زبر همراه با مواد شوينده استفاده كرد.

 

تميز كردن شيشه ها در خدمات نظافت منزل شمال تهران :

شيشه ها محل عبور نور و روشنايي به داخل منزل هستند. تميز بودن شيشه به عبور هرچه بهتر نور كمك شاياني مي كند. در خاصيت باكتري زدايي نور خورشيد شكي نيست اما بهتر است هنگام تميز كردن آن از مواد شوينده استفاده شود.

 

اگر در شمال تهران زندگي مي كنيد ، به دليل مسافت زياد بهتر است نظافتچي را از همان منطقه در خواست كنيد. در اين صورت هم نيروي نظافتچي در زمان منسب به شما مي رسد و هم در زمان كافي خدمات شما ارائه مي شود. ما ارائه دهنده نظافت منزل درشمال تهران به شما هستيم. بالا ترين سطح ارائه خدمات را از ما بخواهيد.

 

 

 

قيمت خدمات نظافت منزل شمال تهران “خدمت از ما”قيمت نظافت منزل

 

 

عاملي اصلي كه روي قيمت خدمات نظافت منزل تاثير ميگذارد تعداد ساعاتيست كه يك نظافتچي مشغول نظافت است. اين خدمات از 4ساعت پايه كار شروع مي شود و كاملا از سوي اتحاديه تاييد شده است .

 

 

 

 

 

ويژگي هاي متمايز نيروهاي نظافت منزل شمال تهران

check1 تمامي نيروها آموزش ديده و مورد اطمينان هستند.

 

check1 رفتار و برخورد كاملا حرفه اي با كارفرماي خود دارند.

 

check1 با ظاهر و پوشش مناسب در محل شما حاضر مي شوند.

 

 

 

رعايت موارد خاص هنگام اعزام به محل

check1 قبل از اعزام آن ها ، هزينه نهايي به نظافتچي ابلاغ مي شود و تقاضاي هزينه بيش تر نخواهند كرد.

 

check1 نيروي نظافت منزل شمال تهران از طرف شركت خدمات نظافت منزل شمال تهران تاييد صلاحيت مي شود.

 

تهيه لوازم نظافت منزل شمال تهران

حمل لوازم نظافت مورد نياز توسط نظافتچي دشوار است. پس حتما هنگام درخواست خدمات نظافت منزل ، قبل از رسيدن نيروي اعزامي تمامي وسايل شستشو را تهيه كنيد و در اختيار نظافتچي قرار دهيد.

 

 

 

در صورت عدم رضايت از انجام كار نيروي نظافت منزل چه بايد كرد؟

در صورتي كه شما از انجام كار نيروي نظافت منزل  رضايت نداشتيد ، مي توانيد  با پشتيباني خدمت از ما  تماس بگيريد و درخواست / و يا شكايت خود را عنوان كنيد. تيم پشتيباني خدمت از ما  از ساعت 8 الي 22  در خدمت شما هستند تا به سوالات شما پاسخ دهند و شكايات شما را پيگيري نمايند.

 

 

 

در ضمن اگر درخواست تعويض نيروي نظافت منزل داريد بايد تا يك ساعت بعد از انجام كار غير ممكن مي شود . پس در صورت نارضايتي و تعويض نيروي نظافتي تا يك ساعت قبل درخواست نظافتچي جديد بدهيد.

 

 

 

خدمات نظافت منزل شمال تهران :

خدمات نظافت منزل شمال شرق تهران

نظافت منزل اقدسيه

خدمات نظافت منزل پاسداران

خدمات نظافت منزل شرق تهران

خدمات نظافت منزل تهران

خدمات نظافت منزل سعادت آباد

 

 

در شركت خدماتي نظافتي ما:

ما با ارائه انواع خدمات نظافتي مانند تميز كردن درب ورودي و محوطه جلوي ساختمان، نظافت سرويس بهداشتي و حمام ، نظافت حياط و پاركينگ ، نظافت راه پله و آسانسور، كفسابي ، تميز كردن استخر و سونا ،  تميز كردن سراميك و لمينت ، نظافت فضاي دروني منزل و… با بالاترين كيفيت در خدمات رساني به شما آماده هستيم. ما با اعزام نيروي متخصص و حرفه اي همچنين داراي ضمانت به همراه نظارت دقيق در تلاش هستيم بهترين خدمات نظافت منزل شمال تهران، شرق، غرب و جنوب را ارائه كنيم.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ تير ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۳۹:۲۱ توسط:مصطفي موضوع: